Happy New Year 2018

Zdravíčko. To je můj pozdrav a zároveň přání pro všechny do Nového roku. Znáte to, další rok je tady. Vánoce utekly jako voda a lidi se mě stále ptají, jestli jako plánuju tenhle rok někam jet.

No, samozřejmě že neplánuju. S cestováním jsem skončila a už nikdy nevytáhnu paty z domu. *eyeroll* To je sarkasmus, pokud byste nepoznali.

Odpověď na otázku zní - ano, plánuju. Teď se potřebuju hodně nadechnout a uklidnit se, protože tenhle rok chystám úplně úžasné cesty. Strašně se těším. Koukněte se na tu fotku. Mám to tam hezky vypsané. Ale pro ty lidi, co by to chtěli vidět napsané, tak moje první cesta bude v březnu. Roadtrip přes národní parky na západě USA. Stále mám jedno volné místo v autě, takže klidně mi někdo napište, kdybyste byl řidič a chtěl vyrazit taky.

Naposledy jsem byla v září 2017 v Indii a nemusím vysvětlovat lidem, co mají toulavé boty, jak je to neskutečně stresující pocit, sedět mezi 4 stěnami nebo chodit do práce.

Nakonec nebude Skotsko na přelomu května/června, ale máme už koupené letenky na konec dubna. Takže West Highland Way už na nás čeká.

V srpnu jsem slíbila kamarádkám, s kterými jezdím každý rok někam po Evropě, že tentokrát bude Slovinsko, takže už se nemůžu dočkat. Po dlouhé době to bude moje letní dovolená. Většinou si ji na prázdniny nevybírám.

No a rok zakončím mou vysněnou cestou do Egypta. Konečně jsem našla odvážnou duši ( potkala jsem ji v Indii ), která se skutečně nebojí vyrazit a je naprosto v pohodě a stejně jako já není přesvědčená o tom, že teroristi čekají, jenom až tam přijedeme.

Fakt se na tenhle rok těším. Takže nebojte, budou updaty. Neskončila jsem s cestováním. Přeju Vám všem skvělé cesty po světě plné úžasných zážitků. :)

Komentáře

Oblíbené příspěvky